09.10.2018

Szanowni Studenci,

Rozpoczęła się III TURA REKRUTACJI do projektu dedykowanego specjalnie dla studentów Wydziału WGGiOŚ, pt. Interdyscyplinarny wymiar kompetencji w Krajowych Inteligentnych Specjalizacjach”. Projekt obejmuje ścieżkę szkoleń, w tym SZKOLENIA CERYFIKOWANE i wizyty studyjne w przedsiębiorstwach, co pozwoli podnieść Wasze kompetencje i dopasować je do wymagań aktualnego rynku pracy, a w konsekwencji pozwoli Wam na pozyskanie atrakcyjnej pracy. Liczba szkoleń jest ograniczona. Przykładowe szkolenia objęte projektem to: projektowanie modeli biznesowych, zarządzanie projektami wdrożeniowymi, Wewnętrzny Auditor Jakości w przemyśle motoryzacyjnym wg specyfikacji IATF 16949, Administrator Bezpieczeństwa Informacji ISO 27001, Certyficad Scrum Master pl, Lean Manufacturing, Risk Manager, Prince 2, Auditor Wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001 i ISO 14001i wiele innych. Ponadto przewidziane są warsztaty prowadzone przez przedsiębiorców oraz wizyty studyjne w firmach.

Dokumenty należy składać u Pani Joanny Bierowiec do dnia 12.10.2018, w pokoju 215 w bud. A-0.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz potrzebne dokumenty zostały zamieszczone na stronie projektu: