01.10.2020

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Transmisja live z uroczystej inauguracji roku akademickiego 2020/2021

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na naszym Wydziale odbędzie się
7 października 2020 r., o godzinie 12:00.

Będzie to dla nas inauguracja szczególna, gdyż ze względu na panującą pandemię, zmuszeni jesteśmy zorganizować ją w formie zdalnej. W inauguracji w Auli AGH wezmą udział wyłącznie: JM Rektor AGH prof. dr hab. inż. Jerzy Lis, Władze Wydziału oraz delegacja studentów pierwszego roku.

Obecne warunki sanitarne nie pozwalają nam, abyśmy mogli bezpośrednio spotkać się i świętować rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Zapraszamy jednak wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów do wzięcia udziału w uroczystości, w formie zdalnej.

Link do transmisji zostanie zamieszczony na stronie internetowej i fanpage Wydziału na facebooku.

Program uroczystości:

• Otwarcie uroczystości i powitanie Gości.
  • Wystąpienie przedstawiciela Władz Rektorskich.
  • Wystąpienie Dziekana Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska.
  • Wykład inauguracyjny Pani dr inż. Pauliny Krakowskiej-Madejskiej.
  • Uroczysta immatrykulacja Studentów.