02.10.2017

Studenci I roku - uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Szanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, która odbędzie się w dniu 5 października 2017r. według następującego harmonogramu:

godz. 11.00 - zapraszamy studentów wg listy

Po oficjalnej uroczystości odbędą się spotkania z opiekunami kierunków i samorządem studentów:

godz. 14.00 - spotkanie z opiekunami kierunków - zapraszamy wszystkich studentów I roku kierunków: Górnictwo i Geologia, Informatyka Stosowana , Ochrona Środowiska

godz. 15.30 - spotkanie z opiekunami kierunków - zapraszamy wszystkich studentów I roku kierunków: Ekologiczne Źródła Energii, Geofizyka, Inżynieria Środowiska, Turystyka i Rekreacja

Wszystkie spotkania odbędą się w Auli Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (budynek główny A-0, I p.). Obecność na uroczystościach jest obowiązkowa.

Ze względu na powagę uroczystości obowiązuje strój galowy.