Umowa o współpracy z firmą GEOD

25 września 2018 r. została podpisana umowa o współpracy między Wydziałem Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH w Krakowie oraz firmą GEOD. Umowa jest podkreśleniem bardzo dobrej i długoletniej współpracy między Wydziałem a firmą.

Umowę podpisali: prof. dr hab. inż. Jacek Matyszkiewicz (Dziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH), dr hab. inż. Adam Postawa (Kierownik Katedry Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej) oraz mgr inż. Michał Wójcik (właściciel firmy GEOD).

Koordynatorami umowy są: mgr inż. Jacek Stanisz (koordynator organizacyjny i merytoryczny WGGiOŚ AGH) oraz mgr inż. Michał Wójcik (GEOD).

Umowa o współpracy umożliwia podejmowanie wspólnych inicjatyw w zakresie przygotowania i realizacji prac oraz projektów naukowo-badawczych, rozwoju programów nauczania w oparciu o bazę technologiczną GEOD i zaplecze naukowe Katedry Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej. Umowa umożliwia również realizację praktyk i staży zawodowych przez studentów Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH w firmie GEOD.

Firma GEOD działa na rynku od 1995 roku. Będąc przedsiębiorstwem o uznanej pozycji dostawcy maszyn, narzędzi i sprzętu wiertniczego oraz rozwiązań dla geologii inżynierskiej - współpracuje z Comacchio Srl, ABI Gruppe, DATC Group, Eurodrill GmbH, Model&Co, Sisgeo S.r.l., F.G.S Drill Srl, Sysbohr, CRM, Halco, Carandina. Jakość odgrywa priorytetową rolę w aspekcie funkcjonowania Firmy.