12.12.2016

Serdecznie zapraszamy na konferencję International conference on advances in energy systems and environmental engineering (ASEE17) organizowaną przez Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej oraz dwie uczelnie zagraniczne: Uniwersytet New Mexico (Stany Zjednoczone) i Uniwersytet Brunel w Londynie (Wielka Brytania).

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich, których działalność naukowa związana jest z szeroko pojętą inżynierią i ochroną środowiska.

Konferencja odbędzie się w dniach 2-5 lipca 2017 we Wrocławiu.

Pozytywnie ocenione prace ukażą się w wydaniach specjalnych następujących czasopism naukowych:

• Energy (special issues), Impact Factor: 4.292
  • Energy and Buildings (special issues), Impact Factor: 2.973
  • Environment Protection Engineering, Impact Factor: 0.505
  • Science of the Total Environment (special issues), Impact Factor: 3.976
  • Thermal Science and Engineering Progress (special issues)

Zachęcamy do odwiedzania strony www.asee17.wis.pwr.edu.pl, na której będą publikowane aktualne informacje.