Wydarzenia

21 kwietnia zapraszamy na Plenerowy Dzień Otwarty AGH! Będziecie mieli wówczas okazję uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące rekrutacji i studiów na WGGIOŚ, odwiedzić nasze laboratoria oraz zobaczyć czym zajmują się nasze koła naukowe.

Plenerowy Dzień Otwarty AGH na WGGIOŚ
21 kwietnia, 9:00–15:00

Nasi przedstawiciele —  m.in. studenci z WRSS WGGIOŚ — będą na Was czekać na stoisku Wydziału w namiocie głównym AGH (parking między budynkami A2 i A3, godz. 9:00–15:00).

Dodatkowy punkt informacyjny oraz miejsce zbiórek na wizyty w laboratoriach będzie znajdował się w holu głównym, na parterze pawilonu A0.

W programie Dnia Otwartego na WGGIOŚ znajdziecie:

W laboratoriach wydziałowych zobaczycie:

Przez cały czas będą trwać Targi Kół Naukowych WGGIOŚ w ramach konferencji GAUS (paw. A0, parter, hol główny, godz. 10:00–15:00).

Będziecie mogli również umówić się na Pogaduchy z kamieniami w naszym Muzeum Geologicznym (paw. A0, parter, hol główny, godz. 11:00, 12:00, 13:00, 14:00).

Tych, którzy nie będą mogli być u nas osobiście, zapraszamy na prezentację Wydziału na profilu AGH i naszym na FB, w ramach wirtualnej części Dnia Otwartego ok. godz. 10:30.