Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Zajęcia terenowe w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023

Zajęcia terenowe w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023

Szanowni Państwo Studenci 1. roku kierunków Geologia Stosowana, Inżynieria i Ochrona Środowiska, Ekologiczne Źródła Energii oraz Geoturystyka,

zajęcia terenowe z geologii lub nauk o Ziemi odbędą się w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 zgodnie z załączonymi harmonogramami:

Zaliczenie zajęć terenowych z geologii lub nauk o Ziemi wymaga uczestniczenia we wszystkich ujętych w programie studiów danego kierunku częściach zajęć (tj. podkrakowskiej, karpackiej, ewentualnie nadmorskiej, świętokrzyskiej i sudeckiej).

Szczegółowy terminarz wyjazdów w teren, wraz z informacjami o miejscach odjazdów autobusów, warunkach uczestnictwa oraz zaliczenia ćwiczeń terenowych, zostaną opublikowane w osobnych komunikatach opiekunów poszczególnych części zajęć terenowych na stronie Katedry Geologii Ogólnej i Geoturystyki.

Studenci pozostałych lat, którzy chcą odbyć niezrealizowane lub niezaliczone wcześniej części zajęć terenowych oraz studenci, którzy ze względu na przeciwwskazania zdrowotne nie mogą brać udziału w zajęciach terenowych proszeni są o zgłaszanie się do opiekunów poszczególnych części do 31.03.2023 r.

Opiekunowie zajęć terenowych:

Stopka