Skip to content ↓

Rada Dyscypliny Naukowej Nauki o Ziemi i Środowisku

Przewodniczący Rady Dyscypliny

Prof. dr hab. inż. Jacek Matyszkiewicz 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dyscypliny

Prof. dr hab. inż. Tomasz Bajda

Członkowie

Dr hab. inż. Ewa Adamiec, prof. uczelni

Dr hab. Marta Bąk, prof. uczelni

Dr hab. inż. Krzysztof Bukowski, prof. uczelni

Dr hab. inż. Magdalena Dumańska-Słowik, prof. uczelni

Prof. dr hab. Ewa Kmiecik

Dr hab. inż. Paweł Kosakowski, prof. uczelni

Dr inż. Gabriela Kozub-Budzyń

Dr hab. inż. Marcin Krajewski, prof. uczelni

Prof. dr hab. inż. Marek Krąpiec

Prof. dr hab. inż. Andrzej Leśniak

Prof. dr hab. inż. Jakub Matusik

Dr hab. inż. Mariusz Młynarczuk, prof. uczelni

Dr hab. inż. Leszek Pająk, prof. uczelni

Dr hab. inż. Adam Postawa, prof. uczelni

Dr hab. Jaroslav Pršek, prof. uczelni

Dr hab. inż. Grzegorz Rzepa, prof. uczelni

Dr hab. inż. Henryk Sechman, prof. uczelni

Dr hab. inż. Anna Sowiżdżał, prof. uczelni

Dr hab. inż. Michał Stefaniuk, prof. uczelni

Dr hab. inż. Ewa Szalińska van Overdijk, prof. uczelni

Prof. dr hab. Anna Świerczewska

Dr hab. inż. Tomasz Toboła, prof. uczelni

Prof. dr hab. inż. Barbara Tomaszewska

Dr hab. Anna Waśkowska, prof. uczelni

Rok 2024

29 stycznia 2024 r.

26 lutego 2024 r.

25 marca 2024 r.

22 kwietnia 2024 r.

29 kwietnia 2024 r.

27 maja 2024 r.

24 czerwca 2024 r.

1 lipca 2024 r.

30 września 2024 r.

28 października 2024 r.

25 listopada 2024 r.

2 grudnia 2024 r.

9 grudnia 2024 r.

Rok 2023

23 stycznia 2023 r.

27 lutego 2023 r.

27 marca 2023 r.

24 kwietnia 2023 r.

15 maja 2023 r.

5 czerwca 2023 r.

26 czerwca 2023 r.

25 września 2023 r.

23 października 2023 r.

27 listopada 2023 r.

Rok 2024

Rok 2023

Rok 2022

Rok 2021

Rok 2020

Rok 2019

Stopka